Volné pracovní místo  Team leader kvality (AJ)

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vést 3členný tým na oddělení kvality
Vyhodnocovat zákaznickou a dodavatelskou kvalitu
Mít na starost kontrolní plány a pracovní instrukce
Podílet se na procesu zvyšování efektivity práce
Využívat nástroje kvality (FMEA, 8D reporting, 5WHY, Ishikawa, SPC, MSA, apod.)
Zpracovávat ukazatele z oblasti kvality
Vytvářet Q-reporty a Q-projekty
Podílet se na analýze problémů ve spolupráci s ostatními kolegy
Mít na starost audity (interní, od zákazníků, dodavatelů a certifikačních orgánů)
Spolupracovat s ostatními odděleními a společnostmi po celém světě

Požadujeme

Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality? Do mezinárodní firmy na Velkomeziříčsku hledáme teamleadera malého týmu. Nutná znalost AJ (min. B1) a nástrojů kvality. Znalost IATF a zkušenosti z automotive výhodou. Atraktivní plat 13x ročně, různorodá práce na světové úrovni, home office ad hoc.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavá různorodá práce
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Atraktivní mzdu + 13. plat
Flexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně
25 dní dovolené
3 dny sick days
Home office
Příspěvek na stravování 107 Kč/den
Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
Příspěvek na volnočasové aktivity 4.000 Kč/rok
Příspěvek na životko / penzijko 800 Kč/měsíčně
Baby bonus při narození dítěte 49.000 Kč
Jazykové vzdělávání v pracovní době plně hrazené firmou
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS TATO KVALITÁŘSKÁ POZICE? POŠLETE CV A DOZVÍTE SE VÍCE INFORMACÍ!

Máte zájem o nabídku Team leader kvality (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Team leader kvality (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.